63.Rybářský ples

63. Rybářský ples

Místo konání plesu:

Kulturní dům Moskva

datum konání a začátek plesu:

23. února 2008 – 20:00 hod.

k tanci a poslechu hráje:

skupina Variace

Dne 23. 02. 2008 proběhl v KD Moskva ples pod patronací Českého rybářského svazu, místní organizace Žatec. Ve 20:00 hodin se v kulturním domě sešlo 300 návštěvníků plesu. Na plese hrála kapela Variace pod vedením kapelníka p. Gajdůška a jeho děvčat.

Foto skupiny Variace

k poslechu a tanci hrála skupina Variace

Rybáři také připravili bohatou tombolu, za kterou z velké části děkují svým sponzorům. Myslím, že tombola byla velmi bohatá a pestrá. Cen bylo 500.

Foto tomboly

bohatě připravená tombola

První cenu vyhrál obyvatel Žatce Roman Pazderník a tuto cenu věnovala do tomboly firma IZOS s.r.o.

Foto výherců první ceny

šťastní výherci s první cenou – digitální televizor

Další ceny věnovali sponzoři – p. Mikulčík bar do rána, p. Kudera obchod zoomarket, pivovar Žatec, p. Kyloušek obchod Vilda, pí. Šubrtová pivnice Tulipán, papírnictví Tulipán, p. Hassman obchod papírnictví Hassman, F. České rybářství s.r.o., F. Chmelařský institut Žatec, F. Chmelařství družstvo Žatec, p. Frýba veterinární ordinace, p. Kendra restaurace Medvěd a zvláštní poděkování patří Firmě SEMA Lenešice, která Žatecké rybáře podporuje dlouhodobě a to i rybářskou mládež.

Foto vyprodávání toboly

zbývá pár lístků do doprodání tomboly

Po nesmělém začátku, kapela Variace zábavu rozproudila a i lístků v tombole ubývalo. Podle odezvy návštěvníků plesu se ples rybářům vydařil a návštěvníci plesu na konci rozešli spokojeně domů. Během plesu nevznikly žádné problémy díky dobře zajištěné organizaci plesu.

Foto tančícího sálu

zaplněný sál s tanečníky

Tímto bych chtěl na konci ještě jednou poděkovat všem sponzorům a příznivcům rybářského cechu. Zvláštní poděkování patří partě kluků ze Žíželic, která se starala o pořadatelskou službu.

Za organizátory plesu:
p. Pavlík a p. Boháč