Memoriál Františka Bureše 2016

Dne 27. 5. 2016 se uskutečnily závěrečné rybářské závody „Memoriál Františka Bureše 2016“

Letos, oproti minulým rokům, jsme změnili místo lovu. Závody se konaly na soukromém rybníku p. Pěničky v Libořicích. A myslím, že naše volba byla správná. Nachytalo se celkem 135 ks ryb. Akce, při které si  vyzkoušeli poprvé prakticky vše o čem se učili, se zúčastnilo dohromady 41 mladých rybářů, ze žateckého a měcholupského kroužku. Nejlepším rybářem se stal  Postředník z měcholupské skupiny, který nachytal 372 cm. Na konci závodů byly děti pasovány na rybáře a zároveň s rybářským osvědčením si odnesly spoustu cen. V úplném závěru jsme si opekli buřty a plní dojmů ukončili další vyučovací rok.

Chci poděkovat za spolupráci p. Fricovi, p. Mehrovi, p. Charvátovi, vychovatelkám z logopedické školy Měcholupy a zástupkyním z DDM Žatec, MěÚ Žatec za sponzoring a hlavně p. Luboši Pěničkovi, že nám propůjčil rybník k lovu.

Petrův zdar

vedoucí mládeže  Maier Petr

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA